Aktualności

Kwiaty w sercu, serce w kwiatach…

Kwiaty to sprawdzony pomysł na walentynkowy (i nie tylko!) prezent. Bukiety są uniwersalne i piękne… jednak ich urok szybko przemija. Znacznie lepiej jest podarować okaz doniczkowy! A może jeszcze lepszym symbolem wiecznego uczucia będzie modna donica w kształcie serca i piękna roślina?

Donice miejskie: odsłona zimowa

Współczesne donice miejskie oferują więcej niż odpowiedniki z przeszłości. Przede wszystkim poprawioną estetykę i zwiększoną wytrzymałość, która pozwala eksponować je również zimą. Wszystko za sprawą zastosowania polimerobetonu, będącego udoskonaloną odmianą tradycyjnego betonu, w którym cement zastąpiono żywicami. To koniec szarych, nudnych brył, które szpeciły nasze miasta!

Zima – i taras znów nabiera barw

Patrzysz na letnie zdjęcia, marzysz za barwami lata, a za oknem widzisz ocieplone matą skrzynie i donice lub osłonięte meble? Zimowy taras nie musi być nudny! Przygotowanie go jest obowiązkiem – niestety, nie polepsza jego wyglądu. Ochłodzenie zmusza każdego domowego ogrodnika do generalnych porządków na tarasie.

Karnawał 2016 czas zacząć!

Podczas karnawału liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Zarówno kameralne domowe prywatki jak i masowe imprezy, wymagają odpowiedniego oświetlenia. Ciekawa oprawa w tym czasie to również ogromny atut sklepów i lokali gastronomicznych. Tradycyjne lampy nie podołają! W tym roku to Polacy i Włosi dyktują karnawałowe trendy – poznaj je wszystkie:

Diamenty najlepszym przyjacielem... domu?

Bort, ballas, lonsdaleit czy karbonado – typów i kolorów diamentów jest wiele, ale ich cena skutecznie odstrasza wielbicieli błyskotek. A gdyby tak móc podziwiać brylanty w domowym zaciszu?