Aktualności

Odkryj donice nuno'ni

Czy wiesz, że nowoczesne donice kwiatowe nuno’ni mają więcej funkcji niż tylko eksponowanie kwiatów? Mogą być elementami dekoracyjnymi, oryginalną lampą o wielu kolorach...

Zimowa dekoracja ogrodu

Czy zimowy ogród musi być monotonny? Kwiaty dawno przekwitły, a ścieżki zakrywa gruba warstwa śniegu… Nie daj się tej melancholii! Ożyw grudniową szarugę kolorami i niebanalnymi formami. Wytrzymałe donice z polietylenu i zimozielone gatunki roślin skutecznie urozmaicą otwarte przestrzenie nawet zimą.

Jak wybrać donice dla miast?

Nowoczesne donice miejskie to coś więcej niż tylko szare, proste geometryczne gazony. Coraz częściej są to elementy, które łączą w sobie dodatkowe funkcje: stają się również siedziskami, stołami, a nawet przegrodami. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale stają się pełnowartościowymi meblami miejskimi. Na co więc zwrócić uwagę wybierając donice miejskie?

Estetyczny sposób na bezpieczeństwo

Włodarze wielu polskich miast zastanawiają się nad tym, jak zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa bez ingerowania w charakter przestrzeni. W Sopocie się zachować równowagę pomiędzy estetyką i koniecznością ochrony przechodniów. Optymalnym rozwiązaniem okazały się duże donice z betonu syntetycznego.

Gnomy w Katowicach

Sosnowiec i Rybnik już od dawna zdobią wielkie donice Gianto, a w ślad sąsiadów właśnie poszło kolejne śląskie miasto – Katowice. Roślinne dekoracje w skali XXL trafiły właśnie na ulicę Kościuszki.