Aktualności

Karnawał 2016 czas zacząć!

Podczas karnawału liczy się przede wszystkim doskonała zabawa. Zarówno kameralne domowe prywatki jak i masowe imprezy, wymagają odpowiedniego oświetlenia. Ciekawa oprawa w tym czasie to również ogromny atut sklepów i lokali gastronomicznych. Tradycyjne lampy nie podołają! W tym roku to Polacy i Włosi dyktują karnawałowe trendy – poznaj je wszystkie:

Diamenty najlepszym przyjacielem... domu?

Bort, ballas, lonsdaleit czy karbonado – typów i kolorów diamentów jest wiele, ale ich cena skutecznie odstrasza wielbicieli błyskotek. A gdyby tak móc podziwiać brylanty w domowym zaciszu?

Odkryj donice nuno'ni

Czy wiesz, że nowoczesne donice kwiatowe nuno’ni mają więcej funkcji niż tylko eksponowanie kwiatów? Mogą być elementami dekoracyjnymi, oryginalną lampą o wielu kolorach...

Zimowa dekoracja ogrodu

Czy zimowy ogród musi być monotonny? Kwiaty dawno przekwitły, a ścieżki zakrywa gruba warstwa śniegu… Nie daj się tej melancholii! Ożyw grudniową szarugę kolorami i niebanalnymi formami. Wytrzymałe donice z polietylenu i zimozielone gatunki roślin skutecznie urozmaicą otwarte przestrzenie nawet zimą.

Jak wybrać donice dla miast?

Nowoczesne donice miejskie to coś więcej niż tylko szare, proste geometryczne gazony. Coraz częściej są to elementy, które łączą w sobie dodatkowe funkcje: stają się również siedziskami, stołami, a nawet przegrodami. Pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale stają się pełnowartościowymi meblami miejskimi. Na co więc zwrócić uwagę wybierając donice miejskie?